NIHF Region Midt Administrasjon og styre 2022/2023

Kretskontor Line Kuvås
Postadresse: Sør Trøndelag Ishockeykrets
Tungavegen 3
7047 Trondheim
Organisasjonsnummer: 984 553 137
Åpningstid: Mandag-Fredag kl: 08:30 - 15:30
Telefon: 952 49 333
Telefax
Bankgiro: 4200.07.21195 (Sparebank1 Midtnorge)
E-Post: stihk@online.no
Nettsider: http://stihk.no
Daglig leder Line Kuvås
Mob: 952 49 333
E-Post: stihk@online.no
Leder Espen Refseth
Mobil: 959 77 441
E-Post: espen.refseth@me.com
Nestleder sportslig Henrik Ratejczak
Mobil: 938 84 818
E-Post: ratejczak11@gmail.com
Nestleder organisasjon Tom Arntsen
Mobil: 901 13 480
E-Post: arntsen1972@gmail.com
Regnskapsfører Meråker Regnskapskontor AS
Tlf: 74 81 34 00 Mob:
Revisor Melhus Regnskap AS
Tlf: 72 87 82 00 Fax: 72 87 82 01 Mob: 913 68 630
Komitèer og grupper:
Anleggskomitè Leder
Frode Storesund
Mob: 473 81 677
E-post: frode.storesund@gmail.com

Medlem
Trond Haugen
Mob: 480 55 953
E-post: trondosteopat@hotmail.com

Medlem
Joachim Torp
Mob: 957 57 023
E-post: Joachim.Torp@bdo.no

Sportsligkomitè Leder
Henrik Ratejczak
Mob: 938 84 818
E-post: ratejczak11@gmail.com

Medlem
Kenneth Madsø
Mob: 988 23 917
E-post: kenneth.madso@hotmail.com

Medlem
Martin Jansson
Mob: 934 56 244
E-post: martinjansson.ehgroup@gmail.com

Dommerkomitè Leder
-
Mob: -
E-post: -

Medlem
Anders Eklo
Mob: 464 63 704
E-post: anders.eklo@ntebb.no

Medlem
Per Gustav Solem
Mob: 915 91 363
E-post: pgsolem@gmail.com

Medlem
Bente Owren
Mob: 951 49 704
E-post: benteowren@yahoo.no

Rekrutteringskomitè Leder
Anneli Karjalainen
Mob: 977 13 039
E-post: a.h.karjalainen@gmail.com

Medlem
-
Mob: -
E-post: -

Kvinnekomitè Leder
Lene Glasø
Mob: 900 57 531
E-post: lene.glasoe@gmail.com

Medlem
Kåre Nordnes
Mob: 958 11 170
E-post: kare.nordnes@gmail.com

Medlem
Heidi Eidseter
Mob: 922 29 171
E-post: heidi.eidseter@hotmail.com

Seriekomitè Leder

Mob:
E-post:


Medlem
Paul Myklestad
Mob: 928 53 381
E-post: paul.myklestad@norconsult.com


Medlem
Morten Strand
Mob: 917 09 935
E-post: mortenkstrand@yahoo.no

Utdanningskomitè Leder
Gunn Elin Harbak
Mob: 922 69 350
E-post: nestleder@astorhockey.com

Medlem
-
Mob: -
E-post: -

Domskomitè Leder
Jacob Matheson
Mob: 940 35 210
E-post: matheson.jacob@gmail.com

Medlem
Petter Hegle
Mob: 911 03 877
E-post: petterhegle@gmail.com

Medlem
Elisabeth Myhre Johansen
Mob: 924 64 608
E-post: elisabethmj@gmail.com

Valgkomitè Lederne i breddeklubbene